FAQ – Przeprowadzki -Transport-Tragarze

Od czego najlepiej zacząć moją przeprowadzkę?  Jak przygotować mam się do przeprowadzki? Czy zabezpieczamy meble i inne rzeczy?, Czy dostarczacie kartony?  Czy przeprowadzki międzymiastowe są  wyceniane indywidualnie? Jaka jest forma płatności?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź  poniżej Zapraszamy

 1. Jak przygotować się do Przeprowadzki, Transportu…? Spokojnie zaplanuj swoją przeprowadzkę bez stresu zastanów się od czego zacząć … weź kartkę i długopis.
 2. Zapisz co spakujesz we własnym zakresie a co będziemy mieli my wykonać czy może mamy jako firma zająć się też pakowaniem drobnych rzeczy również.
 3. Zastanów się, co wykonasz samodzielnie czy zabezpieczysz meble sam czy mamy zrobić to za ciebie.
 4. Wycena przeprowadzki, transportu czy usługi tragarskiej jak to zrobić?

Jeżeli chcą Państwo usługi w stawce godzinowej to nie jest potrzebna wycena takie usługi wykonujemy w systemie godzinowym na terenie całej warszawy i okolic.

 1. Wycena przeprowadzki międzymiastowej z warszawy do dowolnego miasta w Polsce czy na odwrót miasta do warszawy?

Jeżeli przeprowadzka jest  w warszawie to nasz pracownik przyjedzie na całkowicie bezpłatną wycenę  bez zobowiązań po zapoznaniu się z ilością mienia  czy też po wycenie foto /wycena do 30min.od wizyty.

Jeżeli przeprowadzka ma być w innym mieście na terenie Polski do warszawy

prześlij nam dokładną informację z listą rzeczy do przeprowadzki i zakres swoich oczekiwań. Najpewniejszym  sposobem na wycenę takiej przeprowadzki międzymiastowej jest załączenie dodatkowych zdjęć MMS/ FOTO oraz dokładnym opisem wagi tych rzeczy.

Prosimy o podanie bardzo ważnej informacji z jakiej lokalizacji chcą Państwo się przeprowadzić, jakie utrudnienia mogą nas spotkać czy podjazd jest pod samą klatkę, jakie są ograniczenia wysokości i szerokości czy jest to wjazd do bramy czy jest dostępne miejsce na czas przeprowadzki, Czy w budynkach są windy a jak nie ma to które jest to piętro!

Warszawa / przeprowadzki biur ,firm, instytucji domów dużych mieszkań wycena indywidualna bez naliczania godzinowego ?

 • Przez telefon – podczas rozmowy z naszym pracownikiem zadamy Państwu kilka pytań, które pozwolą nam ocenić wielkość i zakres usługi przeprowadzki.
 • Wycena przez formularz kontaktowy na naszej stronie z zakładce kontakt
 • – Opisz nam zakres swojej przeprowadzki, podaj nam szczegółowe informacje jak: termin, kto miałby zająć się pakowaniem kartonów, czy będą Ci potrzebne kartony? folia stercz, taśmy klejące po naszej stronie strony! Bardzo ważną informacją jest również informacja które piętro, czy w budynku są windy, jak z możliwością podjazdu pod samą klatkę.
 • Bezpłatna wycena u Państwa – to najłatwiejsza propozycja wyceny na spotkaniu otrzymają Państwo od naszej firmy niezobowiązującą wycenę do 30min.
 1. Czy wasza firma zapewni mi kartony oraz inne materiały do pakowania?

Tak przy wyborze usługi kompleksowej bez stawki godzinowej w cenę będą wliczone już wszystkie potrzebne materiały do zabezpieczenia i spakowania.

 1. Z jakim wyprzedzeniem zamówić Przeprowadzkę, Transport, Usługę tragarską?

Jeżeli masz do przeprowadzenia, czy wniesienie mebli,gabarytów,zakupów czy też niewielką ilość rzeczy do przewiezienia, możesz nas zamówić jeszcze dziś pracujemy 365dni w roku 24h. w zależności od obciążenia danego dnia może uda się jeszcze dziś wykonać dla Ciebie zlecenie lub w dowolnym terminie dla ciebie.

Większe zlecenia międzymiastowe wymagają od firmy naszej szczegółowego przygotowania najlepiej zamówić usługę około 5 dniu wcześniej to termin bezpieczny.

6.Ile potrwa moja przeprowadzka?

Na czas przeprowadzki ma wpływ: odległość od klatki do auta, dostęp wind, brak windy,ilość pięter, ilość rzeczy, wybór auta, ilość pracowników.

 1. Co obejmuje zakres ubezpieczenia firmy?

Nasze ubezpieczenie OC obejmuje załadunki, rozładunki ,usługi związane z przeprowadzkami oraz mienie przeprowadzanych klientów.

Łączna kwota gwarancyjna polis wynosi 200 000 PLN.

 1. Czy wasi pracownicy demontujecie i montujecie meble, sprzęt AGD?

Podczas przeprowadzki nasi pracownicy rozmontują oraz zmontują meble, podłączymy sprzęt RTV i AGD w zakresie podstawowym w cenie usługi.

Nasza firma realizuje również Usługi tragarskie oraz inne prace pomocnicze przemeblowania.

 1. Jakie posiadacie rodzaje pojazdów oraz sprzęt ułatwiający wykonanie mojej przeprowadzki .

Nasza firma posiada pojazdy przystosowane do wykonywania usług (furgon, blaszak, bus dł.3,60xwys.1,90xszer.1,75 / wymiary wysokość całkowita na zewnątrz 2,80m , Citroen Jumper, Fiat Ducato 23m3 (Kontener meblowóz dł.4,30xwys.2,30xszer.2,20/ wymiary wysokość całkowita na zewnątrz 3,45m)

10.Przewozimy ładunki od 10kg do 1500kg

11.Podczas realizacji naszych usług wspomagamy się: wózkami platformowymi, schodowymi 2 rodzaje, koce filcowe pasy szelkowe do przenoszenia ciężkich gabarytów mebli i urządzeń,pasy transportowe do zabezpieczania ładunku w trakcie transportu na pojazdach.

Na życzenie zabieramy na auto najazd motocyklowy do 300kg.

 1. 12. W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Za wykonaną usługę przeprowadzki, Transportu czy usługi tragarskiej , możesz zapłacić:

 • Gotówką po wykonaniu usługi płatność u kierowcy.
 • Na usługę wystawiamy rachunek w cenie brutto.