O Nas

 

 

Pragniemy Państwa Zaprosić do skorzystania z naszych usług  fair play -przeprowadzki

Nasza firma powstała z myślą o klientach  którzy nie zawsze mają czas na przeprowadzkę

Dla tego pracujemy całodobowo 24h/ 365dni w roku co wyróżnia nas od innych firm.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych dopłat za weekend czy dni świąteczne .

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniu nasza firma współpracuje z innymi firmami transportowymi na terenie całej warszawy i Polski.

Dzięki takiemu rozwiązaniu pomagamy Państwu w awaryjnych sytuacjach o każdej porze.

Przy wyborze firmy zawsze najważniejsze jest doświadczenie ,niedoświadczona firma popsuje zniszczy i uda że się nic nie stało.

Nasza firma posiada doświadczenie a co najwążniejsze mamy polisę OC-przeprowadzek co daje gwarancję bezpiecznej usługi wykonywanej przez naszą firmę.

Klient poszukujący firmy stawia na wykwalifikowaną firmę która wie jak obchodzić się z powierzonym jej mieniem często to mienie całego życia

taka firma musi mieć wiedzę jak zapakować ,zabezpieczyć przenieść i załadować na auto meble antyki sprzęt AGD,i RTV i inne rzeczy.

Nasza firma ma taką wiedzę a żeby odróżniać się od innych firm posiadamy dobrze wyposażone samochody przystosowane do przeprowadzek .

Posiadamy różne rodzaje wózków od schodowych po platformowe (pieski),koce filcowe, pasy szelkowe do przenoszenia ciężkich gabarytów ,folię stercz przezroczystą która nie zostawia śladów, taśmy klejące ,pasy transportowe którymi są mocowane są przedmioty na pojazdach tak aby nie przewróciły się podczas transportu.

Nasza kadra jest odpowiednio wykfalikowana jesteśmy profesjonalistami przy przeprowadzkach i transporcie w warszawie ,lokalnie jak i na terenie całego kraju.

 

Nasza firma cieszy się zaufaniem jesteśmy polecani na FB ,Google Maps i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych klientów którzy polecają nasze usługi swojej rodzinie sąsiadom i znajomym.

Cały zespół fairplay-przeprowadzki to młodzi kreatyni ludzie którzy w branży transport i przeprowadzki zdobywali w innych firmach gdzie widzeili niejedno jak się traktuje klienta w Naszej firmie klient jest dla nas najważniejszy i jego zadowolenie to dla nas najlepsza reklama.

Dla tego firma fair play –przeprowadzki chce być liderem wśród porządnych średnich firm transportowych.

MY pokazuje swoim klientom że przeprowadzka i transport mogą kojarzyć się z zawsze z uśmiechniętą kulturalną załogą która zawsze jest miła i wyrozumiała

ale również podnosząca na duchu w trudnych chwilach dla klientów.

 

Dlaczego warto zaufać nam!

Zapewniamy miłą i spokojną atmosferę zawsze indywidualną obsługę

Nasze załogi to kulturalni młodzi i kretyni ludzie którzy mają odpowiednią wiedzę o przeprowadzkach i transporcie którą u nas widać.

Każda z załóg składa się z odpowiedzialnych i myślących osób które bezpieczeństwo stawiają na najwyższym poziomie ,bezpieczeństwo wszystkich powierzonych nam rzeczy na czas przeprowadzki-transportu to dla nas największy priorytet.

Przeprowadzki międzymiastowe są bardziej stresujące niż lokalne dla tego zaufaj firmie zarejestrowanej w Polsce posiadającej ubezpieczenie OC- Firmy

to duże bezpieczeństwo nasze załogi pracują w firmowej odzeży dla tego mają Państwo pewność że właściwe osoby wykonują przeprowadzkę.

W naszej ofercie pragniemy zaproponować Państwu.

– Przeprowadzki prywatne (lokalne, międzymiastowe)

– Przeprowadzki firmowe ,biur ,instytucji

– Przewóz rzeczy i towarów na terenie całej warszawy 24h.

– Usługi Tragarskie  POGOTOWIE TRAGARZE wnoszenie przenoszenie

– PRZEMEBLOWANIE pomieszczeń 24h

– Transport Bagażowy/drobnicowy 24h.

– Transport antyków ,dzieł sztuki, urządzeń, motocykli

-Wywóz mebli /Opróżnianie mieszkań, piwnic, garaży, strychów

 

Może nie mamy 100 aut i 200 pracowników jak u konkurencji co dużo oferują a mało dają z od siebie My za to kierujemy się zasadami szanujemy każdego klienta oferujemy równie profesjonalne przeprowadzki i usługi transportowe co inne Mega firmy często za połowę ceny ich.

Często widząc inne firmy dostrzegamy że Nasza firma ma wile potrzebnych rozwiązań z których takie firmy mogą brać z nas przykład.

Zachęcam jako właściciel Roland Miller do skorzystania z usług mojej firmy Fair play -Przeprowadzki to firma która została stworzona by pomagać w awaryjnych sytuacjach każdemu klientowi a przede wszystkim w rozsądnych cenach bez naciągania i nabijania w butelkę.

Ta firma jest oparta na czystych i przejrzystych warunkach bez ukrytych kosztów pod gwiazdkami czy kruczkami.

Chcę aby każdy z przyszłych moich klientów miał satysfakcję że trafił na moją rzetelną firmę.

Nasze motto nie wzieło się z nikąd

Z nami żadna konkurencja nie może się równać jesteśmy Uczciwi do granic możliwości!
Jako nieliczni Oferujemy CZYSTE ZASADY”FAIR PLAY”Bez ściemy i krętactwa
Nie pobieramy żadnych ukrytych kosztów za podstawienie auta czy od piętra
NIE JESTEŚMY NACIĄGACZAMI SZANUJEMY CZAS NASZEGO KLIENTA i SWÓJ!

 

U nas mają Państwo czarno na białym jak jest bez naciągania.

Nie boimy się wyzwań podejmujemy się nawet tych najtrudniejsze gdzie konkurencji się porostu nie chce

Dla nas małe zlecenia mikro przeprowadzki jak i te kompleksowe mieszkań  domów, firm są ważne wszystkich traktujemy równo dla nas każdy klient jest ważny!!!

Jeżeli szukają Państwo rzetelnej a przede wszystkim dotrzymującej terminów firmy do wykonania przeprowadzki lokalnej czy z warszawy w Polskę to serdecznie zapraszamy nasza firma zrealizuje ją z Przyjemnością w ustalonym dogodnym terminie.

Dostosujemy się do Państwa i zarezerwujemy najdogodniejszy termin dla państwa do wykonania przeprowadzki międzymiastowej

Bez stresu Pomożemy w realizacji Gwarantujemy dotrzymanie terminu w odróżnieniu od innych firm zawsze zjawiamy się o czasie.

Podczas kontaktu telefonicznego o każdej godzinie 24h.odpowiemy na Państwa wszystkie zadawane pytania i udzielimy wskazówek jak się przygotować do realizacji przeprowadzki , transportu czy usługi tragarskiej.

Zespół fair play-przeprowadzki Zaprasza do korzystania z usług i współpracy jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h./365dni.

Kontakt telefoniczny całodobowy 694-043-084, 516-535-392 i do kontaktu poprzez e-mail: fairplay-przeprowadzki@wp.pl  Znajdą nas Państwo na FB.